top of page

 Семінар

3-4 березня 2018 року

Спікери

Julia Lundquist

Юлія Ландквіст Впродовж останніх 17 років Юлія працює і тренує дорослих і дітей з обмеженими можливостями. після отримання диплому бакалавра з музичної терапії Університету Мінесоти в 2008 р. Юлія закінчила інтернатуру в Центрі Фразер у Мінесоті. Вона працює музичним терапевтом для дітей з обмеженими можливостями впродовж 6 років.

 

На даний час Юлія працює Директором Служіння Доступ Біблійної церкви МакЛін на околицях Вашингтону (Округ Колумбія). Біблійна  Церква МакЛін має декілька приміщень в околицях Вашингтону, які щотижня відвідує більше 13000 людей. Служіння Доступ в церкві МакЛін є одним з ключових служінь і визнане найбільшим в США.

 

В своїй роботі з дітьми та дорослими з особливими потребами Юлія відвідала 5 різних країн, де вона працювала з неповносправними людьми, вела різні семінари та майстер-класи.

Gabby Peters

Габбі Петерс впродовж 10 років проводить професійну і волонтерську діяльність у сфері допомоги дітям та дорослим з особливими потребами.

 

Їй найбільше подобається служити людям з проблемною поведінкою.

 

Впродовж трьох років Габбі працює в штаті Служіння Доступ церкви МакЛін дитячим координатором. Це включає проведення Біблійної недільної школи для діток з особливими потребами, а також служіння Передишка, коли батьки залишають своїх особливих діток разом з їх здоровими братикам та сестричками, щоб мати можливість провести вечір разом.

 

В планах на майбутнє Габбі хоче стати психологам для роботи з особами, що мають порушення психіки. Її бажанням є навчати неповносправних людей про Господа Ісуса і привести їх ближче до Нього. 

Erin Roundtree

Ерін Раундтрі закінчила Коледж Уітон за спеціальністю гра на флейті, а також німецька мова. Працюючи в команді конгресмена Джима Раяна, вона відкрила в собі любов до деталей та планування подій. Вона мала нагоду розвивати свої здібності пізніше, працюючи в команді християнського теолога і письменника Оза Гіннеса в Трініті Форум, де вона брала участь у організації духовних зустрічей для формування характеру для бізнес лідерів.

 

Ерін поєднала свої професійні якості і особисті бажання працюючи в Служінні Доступ Біблійної церкви МакЛін, яка в своєму служінні для особливих потреб охоплює 500 сімей щорічно. Впродовж 7 років свого служіння Ерін допомогла запустити Самміт Доступносі - конференцію для церков, професіоналів, сімей щодо особливих потреб та інвалідності. Також вона координує проведення щомісячних серій лекцій щодо тем, корисних родинам, які зіткнулися з особливими потребами. На цих заходах виступають наступні спікери: Доктор Темпл Грандін, Джоні Ірексон Тада, Керол Крановітц (Не синхронізована дитина), Барбара Ньюман (мережа CLC).

 

Ерін та її чоловік Бен одружені 16 років і полюбляють грати дует на дзвіночках. У них дві доньки: Еліс (14) та Емілі (12). У Емілі - синдром Чарджа, який спричинив кілька хірургічни втручань впродовж перших років життя, а також проблеми зі слухом та зором, затримку розвитку. Влітку 2017 року сім'я Раундтрі підкорилась Господньому покликанню переїхати до Німеччини для роботи в музичному служінні для людей з особливими потребами.

Семінар 1

3 березня 2018, Початок 15:00  закінчення 19:30 

Община Доброго Пастиря

вул С Крушельницької 71

Cемінар « Як доносити Боже Слово до дітей з інвалідністю»

Якщо ви шукаєте практичних методів, як зробити ваші біблійні уроки живими та цікавими, цей семінар для вас! А як на рахунок попрацювати поза зоною комфорту?

Julia Lundqist: доповідь спрямована на те, щоб розкрити прості та інтерактивні способи викладання Божого Слова, які допоможуть вашим учням з особливими потребами  чи без них  розуміти та застосовувати ці уроки в своєму житті .

 

Gabby Peters: Що спадає на думку, коли ви чуєте слово волонтер? Не впевнені? Отже, приходьте і дізнайтеся разом з Gabby Peters. Будемо вивчати , що означає з»являтися вчасно. Як працювати поза зоною нашого комфорту і набагато більше! Готуйте свої запитання на час обговорення.

Семінар 2

4 березня 2018, Початок 18:00  закінчення 20:00 

Община Доброго Пастиря

вул С Крушельницької 71

Cемінар « Як використовувати музику для навчання»

Семінар для спеціалістів, які працюють з дітьми з особливими потребами

Реєстрація обов’язкова

за телефоном 0985884656

Спікер : Julia Lundquist, музичний терапевт

bottom of page